Dla każdego coś miłego?

Czy Fiat 500 to samochód dla kobiet? I tak, i nie. Jest jednak bardziej prawdopodobne. że za jej kierownicą zobaczymy piękną kobietę niż umięśnionego mężczyznę. Ale nie tylko.

5004

Ze stereotypami wiąże się problem. Ich znaczenie mija, stają się nieaktualne, a mimo to wciąż funkcjonują w naszej świadomości. Buduje to i umacnia mylne wzorce, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dla kogo zatem jest Fiat 500? Dla wszystkich!

By to udowodnić, Hiszpański oddział Fiata przygotował serię wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju ‘pięćsetek’. Fiat chce tym samym wesprzeć światową paradę gejów i lesbijek w Madrycie, który to głoszony został światową stolicą gejów.

Fiat przygotował specjalne odmiany swojego najmniejszego modelu. Pięć wersji, dla pięciu jakże różnych mniejszości. Mamy więc owłosioną ‘pięćsetkę’ dla maniaków owłosionych mężczyzn, mieniącą się blaskiem odbijanego światła się wersję Cool i wreszcie odmianę ‘Lesbo’ – z ogromnym całusem i szminką. Mamy też czerwoną wersję Drag Queen dla transwestytów i lateksowo-skórzaną odmianę ‘Leather’ – dla lubiących ostro się zabawić.

5002

5003

5005