Dla fanek Porsche

0

Jeśli jesteś fanką Porsche i mieszkasz gdzieś w Azji, marka ta przygotowała dla Ciebie nie lada gratkę. Od piątku w Singapurze czynny jest pierwszy w tej części świata salon Porsche Design.

Nie musisz już zatem podróżować do Europy czy Stanów Zjednoczonych do jednego z salonów. Wystarczy, że odwiedzisz Singapur gdzie od piątku masz swój własny, pierwszy w tej części świata salon. Jest to także pierwszy salon Porsche Design, który powstał w myśl nowej koncepcji stylistycznej, która zostanie wdrażana w pozostałe salony od stycznia 2012 roku.

Salon znajduje się w kompleksie ‘Marina Bay Sands’, a dokładniej w centrum handlowym ‘The Shoppes at Marina Bay Sands’. W skład kompleksu wchodzą m.in. trzy wieżowce połączone jednym dachem. Największą atrakcją kompleksu jest bez wątpienia SkyPark, zlokalizowany na 340-metrowej platformie wznoszącej się ponad dachami trzech hotelowych wieżowców. Na wysokości 200 metrów znajduje się długi na 150 metrów basen, którego ściana stanowi jednocześnie krawędź budynku. ‘Marina Bay Sands’ to także restauracje, kluby nocne, centra handlowe, kina, a przede wszystkim olbrzymie kasyno z 500 stołami do gry i 1,6000 automatami. Inwestycja ta stała się symbolem Singapuru i rozmachem dorównuje innej turystyczno-hazardowej stolicą – CityCenter MGM w Las Vegas.

Salon ma powierzchnię 160 m2, a wszystkie instalacje oświetleniowe w środku wykonane są w technologii LED, dzięki czemu zużycie energii zredukowano o ponad 80% w stosunku do zwykłego oświetlenia.