Czyste perły… DS4 i DS5

Samochody z linii DS same w sobie mają być na tyle prestiżowe i ekskluzywne, by skusić do salonów bardziej zamożną część klienteli. Citroen jednak nie zamierza rezygnować ze specjalnych edycji tych modeli.

citroen-pearl2

W związku ze zbliżającymi się targami w Paryżu, Citroen będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony na rodzimej ziemi. Jedną z atrakcji będą zatem dwie specjalne edycji DS4 i DS5, pod nazwą Pure Pearl. Auta w przyszłym roku trafią na wybrane rynki europejskie.

Głównym elementem odróżniającym DS4 i DS5 Pure Pearl ma być lśniący, biały perłowy lakier wraz z licznymi chromowanymi dodatkami. Olśniewający efekt mają podkreślać 18-calowe felgi aluminiowe. W środku Citroen umieścił skórzaną tapicerkę przypominającą bransoletkę od zegarka. Ciekawy pomysł.

Francuskie DS-y znane są także z długiej listy wyposażenia. W nowych modelach znajdzie się na niej m.in. nawigacja satelitarna, reflektory ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów, przedni i tylny asystent parkowania, a także system eTouch Citroena.

citroen-pearl3