Ciekawsza podróż dziecka?

0

Dobrze wiemy, że podróż z dzieckiem w samochodzie wiąże się zwykle z koniecznością zapewnienia mu rozrywki. Dzięki projektowi Toyoty raz na zawsze możemy poradzić sobie z tym problemem!

Dzięki Toyocie podróż dziecka na tylnej kanapie może stać się zdecydowanie przyjemniejsza. To ciekawy pomysł, który zapewni rozrywkę i umili czas spędzony w samochodzie. Wszystko dzięki projektowi nazwanemu ‘Okno na świat’.

To nic innego, jak interaktywna boczna szyba, o charakterze rozrywkowym, ale także edukacyjnym. Przezroczysta szyba pozwala przede wszystkim w sposób interesujący poznawać świat zewnętrzny. Pozwala mierzyć odległości przedmiotów znajdujących się poza samochodem, identyfikować poszczególne obiekty, a także je powiększać. Pozwala także na niej malować. Wszystko to, aby w jak największym stopniu dziecku umilić wolny czas w samochodzie.

Projekt wydaje się bardzo ciekawy. Znanym ze swojej ciekawości świata maluchom z pewnością przypadłby do gustu. A i nam myślę by się spodobał. Jesteśmy za tym, aby to rozwiązanie weszło do produkcji seryjnej.

Toyota: Okno na świat