Ciekawe akcesoria w nowej Pandzie

p1

Fiat przygotował zestaw interesujących i przydatnych akcesoriów do nowej Pandy. Przyjrzyjmy się im bliżej.

p5

W ofercie Pandy czeka na nas ponad 70 oryginalnych akcesoriów zgrupowanych w różne kategorie. Wszystko zaprojektowane zostało zarówno pod kątem zwiększenia codziennego komfortu jazdy, jak i przyjemności z czasu spędzanego w samochodzie.

Personalizacja

O personalizację nowej Pandy dbać ma wiele oryginalnych produktów, m.in. trzy serie naklejek na nadwozie, 15-calowe, „rombowe” felgi z lekkiego stopu, relingi dachowe, obudowy lusterek zewnętrznych i kołpaki kół w czterech kolorach do wyboru (srebrny, beżowy, czerwony i fioletowy), stalowe zakrętki (kapturki) wentyli opon z logo Fiat oraz maty podłogowe (dywanowe, welwetowe albo gumowe) w trzech różnych wzorach dekoracyjnych. Elementy te wyróżniają się ciekawym designem, czego przykładem jest elegancki, stalowy wieszak na marynarkę lub żakiet, mocowany do zagłówka przedniego fotela.

Ponadto w tej kategorii warto wymienić jeszcze kluczyk zapłonu z wymiennymi nakładkami ochronnymi w trzech „odblaskowych” kolorach (czerwony, srebrny i beżowy), które na wzór wymiennych obudów telefonu komórkowego można dobierać do upodobania kierowcy.

Informatyka

Akcesoria te mają sprawić, że zarówno krótsze, jak i dłuższe podróże okażą się równie przyjemne. Pomocą dla kierowcy nowej Pandy w ruchu miejskim i pozamiejskim ma być „Blue&MeTM TomTom© 2″ LIVE, czyli kombinacja zalet zintegrowanego systemu teleinfomatycznego z dostępem do Internetu oraz przenośnej nawigacji i bezprzewodowego łącza telefonii komórkowej. W zakresie dodatkowych przydatnych rozwiązań, spokojną jazdę i pełnię bezpieczeństwa zapewnić może wybór fotelików dziecięcych, systemów alarmowych, siatek bagażowych i kratek bagażnika, umożliwiających wygodny przewóz zwierząt domowych, a także komplet czujników parkowania i specjalnych, przeciw-kradzieżowych śrub mocowania kół.

Komfort

Właścicielka nowej Pandy z pewnością ucieszy się z akcesoriów związanych z rekreacją. Zaliczamy do nich dachowe pojemniki bagażowe (360 lub 490-litrowe), wykładzinę ochronną bagażnika, a także uchwyty do transportu rowerów, snowboardów i nart (3 lub 4 par), kajaka czy deski windsurfingowej, zapewniające oprócz bezpieczeństwa na drodze, także nieco oryginalnego stylu.

p2

p3

p4