Chevrolet montuje LPG za złotówkę

Dla wielu z nas, niskie koszty eksploatacji auta to jeden z decydujących czynników przy zakupie. Dla odbiorców szukających oszczędności, Chevrolet przygotował ofertę, w ramach której przy zakupie wybranych wersji modeli Cruze lub Orlando możliwe jest wyposażenie samochodu w instalację LPG, za jedyną złotówkę. 

Egzemplarze modelu Cruze w wersji sedan i hatchback oraz modelu Orlando z benzynowym silnikiem o pojemności 1,8 l i mocy 141 KM, które przystosowane są do montażu instalacji LPG, można wyposażyć w taką instalację za 1 zł. Pięciodrzwiowy Cruze w wersji wyposażenia LS+, która obejmuje m.in. klimatyzację, systemy ABS, ESC, system kontroli trakcji oraz 6 poduszek powietrznych, dostępny jest już od 54 990 zł. Siedmiomiejscowego Chevroleta Orlando w takiej samej wersji wyposażenia można kupić już od 64 990 zł.
Decydując się na zakup i montaż instalacji LPG u autoryzowanego dystrybutora Chevroleta, zachowane są warunki gwarancji nowego samochodu. Dodatkowo, producent instalacji LPG udziela na nią 2-letniej gwarancji bez limitu przebiegu lub 3-letniej gwarancji do 100 000 km przebiegu, czyli dokładnie takiej samej jak na samochód.

Dzięki aktualnej ofercie Chevrolet liczy na jeszcze większą sprzedaż modeli, które w pierwszych 4 miesiącach bieżącego roku osiągnęły największy wzrost sprzedaży w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Najbardziej popularny model, Chevrolet Cruze, do końca kwietnia zanotował wzrost sprzedaży o połowę.

Źródło: Chevrolet