BMW Serii 3 Touring

b1

Planujesz zakup nowego samochodu, by móc swobodnie spakować wszystkie walizki na wakacyjny wyjazd i wciąż czuć się w nim swobodnie? Mamy dla Ciebie propozycję!

b4

BMW 3 Touring będzie miało swoją premierą podczas targów AMI w Lipsku. Najnowsza trójka w wersji kombi to samochód, który urzeka swoim wyglądem i jak nigdy przedtem przypomina wyżej sytuowaną, bardziej luksusową Serię 5. Trzeba przyznać, że BMW posiada umiejętność wkomponowania dodatkowej przestrzeni bagażowej w sposób, który nie narusza harmonii i stylu, jaki niewątpliwie prezentuje Seria 3.

Na początku w sprzedaży tego auta pojawią się trzy wersje. 328i pod maską będzie zawierał dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 245 KM. 320d to z kolei diesel o pojemności 2 litrów i mocy 184 KM zaś 330d to kolejny diesel, tym razem trzylitrowy o mocy 258 KM.

W ofercie trójki Touring pojawi się opcja napędu na wszystkie koła, z czasem dodane zostaną także inne silniki dostępne w sedanie. Ciekawostką jest fakt, że Touring wyposażony został w elektrycznie otwieraną tylną szybę, którą otwiera się przy pomocy przycisku znajdującego się na wycieraczce. Oznacza to, że przy załadunku mniejszych przedmiotów nie trzeba otwierać całej klapy, co może się okazać całkiem przydatnym rozwiązaniem.

b2

b3