8.Międzynarodowy Rajd Lotos Baltic Cup

W Gdańsku po raz ósmy odbędzie się Rajd Lotos Baltic. Impreza odbywająca się na Ergo Arenie 17 – 19 lutego zaserwuje wielkie emocje. Będzie to pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski oraz pierwsza runda Rajdowego Pucharu Polski.

W czasie imprezy przewidziane jest wiele atrakcji. Rozpocznie się uroczystym otwarciem rajdu, na którym nie zabraknie pokazów ekstremalnej jazdy motocyklowej, wyścigów drifftujących modeli samochodów sportowych, wyścigów gokartów prowadzonych przez zaproszone gwiazdy i mistrzów kierownicy. Dodatkowo odbędzie się Rajd Legend, który zostanie rozegrany w sobotę na tych samych odcinkach, po których będą ścigać się kierowcy ze stawki RSMP. Do udziału w nim zostali zaproszeni weterani polskich rajdów m.in.: Jan Kościuszko, Tomasz Ciecierzyński, Włodzimierz Groblewski, Andrzej Lubiak oraz Konstanty Walentowicz.

Jak zwykle nie zabraknie wielkich nazwisk. O nasze kciuki będą walczyć Kajetan Kajetanowicz, Bryan Bouffier, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar oraz bracia Bębenek. Do rodaków dołączą zagraniczne ekipy.

Start 17 lutego o godzinie 18.30

Fof: Maciej Kurczalski, www.rajdlotos.pl