208-ka dla profesjonalistki

208

Peugeot plasuje się na trzecim miejscu wśród w sprzedaży samochodów dostawczych. Gama tych samochodów została rozszerzona o model 208 Van – dostawczą wersję doskonale radzącej sobie nie tylko w Polsce 208-ki.

208

Zachowano walory modelu bazowego: nowoczesną stylistykę, innowacyjne wnętrze, ergonomię i dobre właściwości jezdne, a jednocześnie znacznie zwiększono funkcjonalność w zakresie możliwości transportu towarów, aby jak najlepiej dostosować się do oczekiwań potencjalnych nabywców. Przy tym wszystkim ekonomiczny i ekologiczny silnik charakteryzuje się umiarkowanym apetytem na paliwo – spalanie w cyklu mieszanym wynosi jedynie 3,8 l/100 km.

2-miejscowy Peugeot 208 Van dostępny jest w jednym poziomie wyposażenia oraz jednej wersji silnikowej – 1,4 l HDi o mocy 68 KM – dostępnej z manualną skrzynią biegów o 5 przełożeniach.

Lista bogatego wyposażenia standardowego Peugeot 208 Van obejmuje między innymi system stabilizacji toru jazdy ESP, 6 poduszek powietrznych, regulator i ogranicznik prędkości ze sterowaniem z kolumny kierownicy oraz komputer pokładowy. Wybierać można spośród 7 kolorów nadwozia, w tym sześciu metalizowanych. Siedzenia 208 Van pokryte są tapicerką tkaninową Etnical Mistral w kolorze czarnym, z biało-czarnymi wstawkami.

Cena Peugeot 208 Van to 41 789 zł netto. Model ten jest także dostępny w atrakcyjnym kredycie 50/50 Peugeot Finance oraz leasingu od 102%.