Zima z BMW

Planujesz zimowy wypoczynek, ale narty to nie wszystko? BMW przygotowało specjalne zimowe atrakcje!

Główną atrakcją imprez organizowanych przez BMW będą jazdy testowe samochodami tej marki z systemem xDrive, które odbędą się w największych polskich ośrodkach narciarskich. To jednak nie wszystko. Ciekawe zadanie czeka też na amatorów gry w polo, którzy będą mogli wziąć udział w wyjątkowym widowisku, jakim będzie turniej polo na śniegu!

Przetestuj radość?

Wszyscy, którzy zjawią się w wyznaczonych terminach, będą mogli wziąć udział w jazdach testowych modelami serii 5, 7 oraz X1 z inteligentnym napędem na cztery koła xDrive. Wszyscy zgromadzeni będą mogli się przekonać na własnej skórze czy rzeczywiście układ BMW xDrive przenosi moc tam, gdzie da ona największy rezultat, zapewniając przy tym charakterystyczną dla marki radość z jazdy.

Pierwsze samochody czekać będą na entuzjastów motoryzacji w terminie 23.01-06.02.2012 w Białce Tatrzańskiej i Kotelnicy. Tam, pod okiem instruktorów jazdy BMW, organizowane będą jazdy testowe na systemie trzech ramp. Możliwe będą także jazdy krajobrazowe malowniczymi trasami górskimi w okolicach Białki i Zakopanego.

W tym samym terminie niemiecki producent odwiedzi także Zakopane. BMW zapewni transport oraz zaprosi na jazdy testowe gości hotelów Nosalowy Dwór, Crocus, Litwor i Belvedere. W każdym z hoteli dostępne będą modele BMW z napędem xDrive, które będą woziły gości w wybranych przez nich kierunkach.

Także w Zakopanem odbędzie się wspomniany już turniej polo na śniegu – BMW Zakopane Snow Polo 2012. W rozgrywkach, które odbędą się w dniach 3-5 lutego 2012 na Równi Krupowej wezmą udział zawodnicy z całej Europy. Emocje gwarantowane!