Zestaw iPod od Toyoty

toyota

Wiedziałyście, że Wasza Toyota może być bezpośrednio połączona z iPodem? Zestaw integracyjny podłączy Twojego iPoda do systemu audio, dając Ci łatwość obsługi muzyki kiedy prowadzisz oraz czysty cyfrowy dźwięk przez głośniki samochodu. Jeżeli już posiadasz utwory ulubionych wykonawców na iPodzie – możesz się nimi cieszyć również w swoim aucie.

Podłącz się

Podłącz swojego iPoda do ukrytego w schowku na rękawiczki adaptera, następnie możesz kontrolować funkcje urządzenia przez standardowe przyciski sterowania zestawem audio w Twoim aucie lub przyciski sterowania w kierownicy.

Co ciekawe, raz podłączony iPod może pozostawać bezpiecznie ukryty przed oczami przechodniów oraz pozostawać pod zasilaniem podczas długich podróży.

Kontroluj sytuację

System audio informuje Cię o aktualnej liście odtwarzania, odtwarzanym utworze i jego czasie. Adapter przekazuje sygnał stereo i głośność ustawioną w iPodzie dla najwyższej przyjemności słuchania.

Od tej pory nie musisz już zmieniać płyt CD. Przy użyciu kliku klawiszy łatwo uzyskasz swoją ulubiona muzykę prosto z iPoda. Enjoy!