Zabawki od Audi

0

W Norymberdze trwają właśnie targi zabawek dla dzieci. To prawdziwy raj dla najmłodszych. Wśród wystawców znalazła się pewna firma motoryzacyjna…

Targi w Norymberdze uznawane są za największe na świecie. Co roku odbywają się na początku lutego i trwają 6 dni. W tym roku odbywają się po raz 63.

Nie zapomina o najmłodszych

Wśród tegorocznych wystawców pojawiło się…Audi, a więc firma znana raczej z produkcji samochodów. Niemiecki producent co jakiś czas jednak przypomina, że nie zapomina także o dzieciach. Na targach prezentuje więc paletę swoich produktów przeznaczonych właśnie dla najmłodszych – od śliniaczka po samochód dziecięce w stylistyce niemieckiej marki. Główną atrakcją na stoisku targowym Audi jest „Audi Junior quattro”, wykonany zgodnie z trendami nowej stylistyki marki.

Pojazdy dla najmłodszych

Ta mała wyścigówka, charakteryzująca się ostrymi konturami, sportowymi nadkolami oraz tapicerowanym siedziskiem gwarantuje maluchom dobrą zabawę podczas jazdy. Z kolei prototyp modelu „Competition Kit” oferuje dodatkowo elektryczne światła LED. Jego sportowy wygląd oparty jest na pakiecie Competition Kit Audi A1.

„Audi Kinder Laufrad” to połączenie hulajnogi i rowerka bez pedałów. Audi zastosowało tu nowatorską koncepcję „2 w 1″ – w wersji podstawowej jest to rowerek biegowy, zaś kilkoma ruchami można szybko i łatwo przekształcić go w hulajnogę.

Na stoisku audi nie mogło zabraknąć propozycji na zimowe eskapady. Tym razem pojawiły się sanki „Audi Snow Bob” o stylistyce legendarnych samochodów z lat 30. posiadające opływowe kształty. Audi pokazało także kolekcję odzieży – od koszulki polo po kurtkę, a także śliniaki, zegarki, misie oraz śpioszki.