Z szacunkiem dla dźwięku

Nowy model radia Clarion – CZ509E jest wyposażony we wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: wbudowany moduł Bluetooth, który pozwala kierowcy prowadzić swobodną rozmowę telefoniczną podczas jazdy, wybieranie numerów z książki telefonicznej za pomocą radia oraz „audiostreaming”.

Integrację z samochodem umożliwia wyjście na interfejs współpracujący z fabrycznym sterowaniem z kierownicy samochodu. W urządzeniu nie zabrakło standardów w postaci wejścia na USB do odtwarzania plików muzycznych z zewnętrznej pamięci. Za pomocą radia bez większego problemu obsłużymy iPod’a, a wyszukiwarka utworów i prosty tryb kontroli sprawią, że szybko odnajdziemy ulubioną muzykę.

Dźwięk na poziomie

Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby spełniać funkcje zaawansowanego sterowania i rozbudowanego systemu audio. Poza wewnętrznym wzmacniaczem MOS-FET 4 x 53 W, mamy do dyspozycji także 6-kanałowe wyjście na zewnętrzne wzmacniacze. Urządzenie jest wyposażone w regulację poziomu subwoofer’a, equalizer (Beat EQ) oraz specjalne wzmocnienie basów M-Bass EX. Ponadto, model CZ509E cechuje nowy system polepszania dźwięku cyfrowego BBE MP.

Bez żadnych kompromisów, ale przy bardzo dobrej równowadze pomiędzy dzisiejszymi wymaganiami technicznymi w urządzeniach przenośnych z Bluetooth i USB, Clarion gwarantuje wyrafinowane brzmienie we wszystkich niesprzyjających okolicznościach jakie spotykamy podczas podróżowania samochodem.