Wyjątkowe wersje Audi A1

Audi przygotowało na rynek europejski specjalne wersje swojego najmniejszego modelu A1 oraz A1 Sportback o nazwie Amplified.

Audi3

Te wyjątkowe wersje dostępne będą w dwóch kolorach – Misano Red i Glacier White. Dostępne będą trzy poziomy wyposażenia – Amplified, Amplified Plus i Amplified Advanced.

Postawowy pakiet Amplifield wymaga dopłaty 1.990 euro do ceny bazowej samochodu. Za tę cenę otrzymamy m.in. czarne wykończenie dachu, czarne lusterka oraz grill, tylny spojler w wersji S-line i 17-calowe felgi z czarnymi wstawkami. W środku zaś pojawi się wiele akcentów – oczywiście zgodnych z kolorystyką nadwozia.

Wyżej sytuowaną wersją jest Amplified Plus, która kosztuje już 3.990 euro. W tej odmianie otrzymujemy dodatkowo tylny dyfuzor, światła diodowe z tyłu, obudowę lusterek w kolorze nadwozia, pakiet oświetlenia wnętrza diodami LED oraz czarną podsufitkę.

Jeśli chodzi o najbogatszą wersję – Amplified Advanced – wyposaży ona naszą ‘A-jedynkę’ w 18-calowe felgi, reflektory ksenonowe a także pakiet wewnętrzny S-line. Wszystko to za 6.990 euro.

Aud2