Wygraj wyjazd na mecz do Gdańska!

Ułóż slogan dla polskiej drużyny i wygraj wyjazd na mecz do Gdańska!

Bądź tam z Hyundaiem

Hyundai Motor Poland zachęca fanów piłki nożnej do wzięcia udziału w konkursie 'Bądź tam z Hyundaiem’ przygotowanym z okazji Mistrzostw UEFA EURO 2012™. Nagrodą dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej jest ufundowany przez Hyundai pakiet VIP, w którego skład wchodzą bilety oraz wyjazd do Gdańska na mecz ćwierćfinałowy.

Ułóż slogan i zobacz ćwierćfinał

Ułóż slogan zagrzewający polską drużynę do walki o zwycięstwo podczas UEFA EURO 2012™.
Najlepszy zostanie następnie umieszczony na oficjalnym autokarze, którym poruszać się będą nasi reprezentanci w trakcie Mistrzostw. Swoje propozycje można zgłaszać na dwa sposoby:

  • za pomocą specjalnej aplikacji umieszczonej na oficjalnym profilu Hyundai Polska na Facebooku, pod adresem:
    http://www.facebook.com/HyundaiPolska
  • bezpośrednio na stronie UEFA, pod adresem:
    http://pl.uefa.com/uefaeuro/be-there-with-hyundai

Slogany zbierane będą do końca marca, a następnie zostaną ocenione przez przedstawicieli UEFA, którzy wybiorą trzy, ich zdaniem najlepsze i w pełni oddające ducha sportowej rywalizacji propozycje. Zostaną one opublikowane na stronie UEFA i poddane ostatecznej ocenie fanów piłki nożnej, którzy w głosowaniu online wskażą zwycięskie hasło.

Hyundai zaprasza do układania sloganów, współdzielenia futbolowych emocji i dopingowanie naszych reprezentantów, w tym największym w historii polskiej piłki nożnej wydarzeniu.