Właściciel jak samochód?

wlasciciel-jak-samochod

Wybór samochodu mówi o tobie więcej niż możesz przypuszczać.

wlasciciel-jak-samochod

Często mówi się, że właściciele psów upodabniają się do swoich futrzastych ulubieńców. Czy to samo stwierdzenie jest prawdą w przypadku samochodów? Wybór samochodu odzwierciedla nasze wartości, osobowość i poczucie smaku i stylu. Czasy, gdy samochód miał nas tylko przewieźć z punktu A do punktu B już minęły. Teraz chodzi o coś więcej. Bez względu na to, czy podejmujesz decyzję biorąc pod uwagę wygląd, moc silnika, ekologiczniść czy system dźwiękowy nie ulega wątpliwości, że samochód będzie co nieco zdradzał o tobie.

Wszyscy robimy to samo w okolicach 17 każdego dnia: snujemy przypuszczenia i fantazje kim jest właściciel samochodu przed nami, obok nas albo za nami. Zaskakujące, jak często przypuszczenia okazują się prawdą. Range Rovera będzie prowadzić ktoś lekko zarozumiały, a w słodkim Fiacie 500 odnajdziemy zwariowaną miłośniczkę stylu Vintage. Chociaż oceniamy w tym przypadku książki po okładce to i tak nie możemy się powstrzymać, bo „coś w tym jest”.

– Mini prowadzą zwykle niskie kobiety, które także są „mini”

– W New beetle odnajdziemy bardzo dziewczęce kobiety, które nie chcą rozstać się z czasami, gdy miały „naście” lat

– Kabriolety w stylu vintage zarezerwowane są dla starszych panów (być

może by móc sobie pozwolić na taki samochód trzeba być w ich wieku)

– samochody – ciężarówki prowadzone są zwykle przez mięśniaków

– duże, praktyczne kombi? W środku najpewniej siedzi mama z dziećmi

– W SUV-ach napotkamy najczęściej mieszkanki dużych miast. W końcu walka w miejskiej dżungli jest łatwiejsza, gdy siedzi się wysoko.

– stary, mały samochód? W środku spodziewaj się studenta walczącego o przetrwanie