Weekend z Tuning Show

Majstersztyki tuningu z Polski i państw sąsiednich, a nawet amerykańskie muscle cars. Na gości 10. edycji Tuning Show 2012 w Krakowie czeka mnóstwo atrakcji.

W tym roku na uczestników czeka nowość w postaci ekstremalnych zawodów Gymkhana stanowiących połączenie driftu i autocrossu. Gymkhana to wyjątkowo widowiskowe wyścigi ze sztucznymi przeszkodami wymagające od kierowcy nie tylko doskonałego refleksu, ale też zręczności. Być może 12 maja w Krakowie ukaże się nam nowy Ken Block?

Goście będą też mogli podziwiać pokazy driftu, a miłośnicy potężnego audio obejrzeć (a może raczej wysłuchać) zawody DbDrag Racing, Bass Race od DB Tuning Cup.

Jubileuszowe atrakcje

Tegoroczne Targi to edycja jubileuszowa, stąd program atrakcji jest aż tak bogaty. Z resztą Show każdego roku zyskuje rzesze nowych fanów. W Krakowie zjawi się mnóstwo wyjątkowo ciekawych aut, jak chociażby wielokrotnie nagradzany Mercedes CLK, który wygląda jakby przed chwilą wyjechał od jubilera, Porsche Cayenne z pneumatycznym zawieszeniem oraz Fiat Seicento z potężnym system audio.
Skoro już jesteśmy przy dźwiękach to każdy z uczestników będzie mógł poznać tajemnice profesjonalnych systemów nagłośnienia i najnowsze rozwiązania w zakresie elektroniki samochodowej.

A skoro o car audio mowa, każdy uczestnik krakowskiego Tuning Show 2012 będzie mógł zgłębić tajniki profesjonalnych systemów nagłośnienia oraz przyjrzeć się najnowszym rozwiązaniom w zakresie elektroniki stosowanej w samochodach. Dziesiąta edycja Tuning Show rusza już w sobotę, 12 maja.