Targi motoryzacyjne MeCaTech już niebawem!

Czasy, w których patrzono z przymrużeniem oka na kobiety za kierownicą są już dawno za nami i dziś już wiadomo, że panie tak samo jak panowie mogą być zapalonymi miłośniczkami czterech kółek. Także z myślą o nich organizowane są Targi Obsługi Serwisowej Pojazdów i Techniki Warsztatowej MeCaTech, które odbędą się 14-15 września 2013 r. we wrocławskiej Hali Orbita.

Duża frekwencja kobiet podczas ubiegłorocznej edycji Targów potwierdza rosnącą popularność motoryzacji wśród kobiet. Doskonałym przykładem jest wspaniały występ pani Agnieszki, która zakwalifikowała się do finału I edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z cennymi nagrodami, atrakcyjne pokazy, nowinki techniczne, bezpieczeństwo oraz fachowe porady staną się motywem przewodnim tego wyjątkowego wydarzenia. Pokazom będzie towarzyszyć duża dawka emocji, szczególnie podczas rozstrzygnięcia konkursu „Młody Mechanik” będącego częścią II edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Przygotowane przez ekspertów seminaria learnShops™ dostarczą ponadto sporo wiedzy oraz przybliżą uczestniczkom tajniki motoryzacji.  

Podczas tegorocznej edycji targów szczególny nacisk położony zostanie na problem bezpieczeństwa na drodze. Dzięki symulatorowi dachowania, który na co dzień wykorzystywany jest w programie „Bezpieczna Flota PZU”, każda z uczestniczek wydarzenia będzie mogła osobiście przekonać się co dzieje się z człowiekiem i samochodem podczas poważnego wypadku. Symulator obraca się powoli, ale podczas prawdziwego wypadku auto robi to w ciągu ułamków sekund. Podczas prawdziwego dachowania każda twarda, niezabezpieczona rzecz (np. telefon komórkowy, laptop) może nas poważnie zranić. Panie będą mogły również wziąć udział w szkoleniu z zasad udzielania pierwszej pomocy, prowadzonego przez przedstawicieli kampanii społecznej MotoPomocni.pl.  Wszyscy, bowiem powinni wiedzieć co zrobić i jak zachować się będąc świadkiem wypadku komunikacyjnego.

Targi MeCaTech to również doskonała okazja nabycia cennych umiejętności tj. zmiana koła, czy wybór odpowiedniego sprzętu.

Na targi MeCaTech warto wybrać się z całą rodziną, aby chodź na chwilę przenieść się w świat motoryzacji.

Zapraszamy do wrocławskiej Hali Orbita w weekend, 14-15 września!

Szczegóły na www.easyfairs.com/pl

Miejsce targów:

Hala Widowiskowo-Sportowa ORBITA
ul. Wejherowska 34
54-239 Wrocław

Godziny otwarcia targów:

Sobota, 14 września 2013, 10:00 – 17:00
Niedziela, 15 września 2013, 10:00 – 16:00

Pobierz zaproszenie na targi
Zaproszenie MeCaTech 2013