Samochód Roku Playboya 2013

Samochu00f3d Roku Playboya 2013

Samochu00f3d Roku Playboya 2013Wczoraj odbyła się w Warszawie gala „Samochód Roku Playboya 2013” – jedna z najgorętszych imprez tego lata. Uroczystość poprowadziła Agnieszka Szulim i Mateusz Borek.

Podczas gali zostały wręczone nagrody dla zwycięzców tegorocznego plebiscytu Samochód Roku Playboya 2013. Podczas wieczoru spotkali się przedstawiciele świata mody, biznesu i reklamy. Nie zabrakło także celebrytów. 

Zważywszy na organizatorów imprezy, nie mogło zabraknąć Playmate i Króliczków Playboya oraz takich atrakcji jak pokaz Li Parie lingerie, przygotowanego przez najpopularniejszą reżyserkę pokazów mody i jurorkę Top Model – Kasię Sokołowską.

O muzyczną oprawę zadbał zespół Wilki. Do tego wykwintne menu Roberta Sowy i pierwsza na świecie filtrowana kryształami mineralnymi wódka Bols Platinum. Czego się nie robi, aby połechtać męskie ego.

Zwycięzca plebiscytu

Ciekawi Was jakie auto zwyciężyło w plebiscycie? W tym roku jury w składzie Włodzimierza Zientarskiego, Andrzeja Borowczyka, Krzysztofa Hołowczyca, Andrzeja Kopera i Rafała Jemielitę nagrodziło Range Rovera jako wielozadaniową limuzynę, która doskonale radzi sobie na miejskim asfalcie i podmiejskich wertepach. Mimo, że wybór nie był jednomyślny, Range Rover pokonał 75 propozycji zgłoszonych przez krajowych importerów.

auto-dla-dziewczyny-playboya

auto-dla-mlodego-playboya

auto-dla-rodziny-playboya

auto-dla-twardziela

auto-na-co-dzien

auto-na-kazda-droge

auto-sportowe

auto-z-seksem

luksus-i-sport

na-szczytach-technologii

styl-i-piekno

znak-czasow

jury