Różowy Rolls-Royce FAB1 na rzecz walki z rakiem piersi

Firma Rolls-Royce zaprezentowała specjalny model Ghost Extended Wheelbase nazwany „FAB1”, który ma pomóc w zgromadzeniu miliona funtów na rzecz walki z rakiem piersi.

Samochód wyróżnia się przede wszystkim różowym lakierem nadwozia, podkreślonym chromowanymi obręczami kół wykończeniami różowymi dekielkami. Różowy kolor dominuje również we wnętrzu auta. Kremową skórę zastosowaną na siedzeniach uzupełniają różowe dywaniki i wstawki w panelach drzwiowych, a także subtelne, różowe akcenty dekoracyjne. W specjalnym otworze w drzwiach schowana jest też różowa parasolka. Dla wygody pasażerów podróżujących na tylnej kanapie producent wyposażył model FAB1 w system rozrywkowy, różowe stoliki piknikowe oraz niewielką chłodziarkę mieszczącą butelkę z szampanem.

rolls-royce-3

rolls-royce-2

Przez najbliższe dwanaście miesięcy zainteresowane osoby będą mogły wynająć model Rolls-Royce Ghost Extended Wheelbase FAB1 do własnych celów, a wpływy z kampanii prowadzonej w Wielkiej Brytanii trafią na konto projektu FAB1 Million, którego celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat raka piersi.

rolls-royce-5

Źródło: Rolls-Royce, informacja Mototarget.pl