Renault Koleos Bose Edition

r1

Renault wprowadza do sprzedaży kolejny model powstały we współpracy z firmą Bose.

r3

Współpraca Renault z firmą Bose, specjalizującą się w produkcji sprzętu audio, rozpoczęła się w 2007 roku. Wtedy ich pierwszym wspólnym dziełem był właśnie Koleos. Zachęceni wysokim zainteresowaniem klientów, Renault i Bose postanowili wypuścić na rynek specjalną wersję odświeżonego Koleosa, który w zeszłym roku przeszedł drobne zmiany stylistyczne.

Nic poza dźwiękiem?

Niestety, poza specjalnym systemem dźwiękowym wewnątrz auta, Koleos Bose Edition ma niewiele do zaoferowania. Z zewnątrz wyróżnia się jedynie przyciemnianymi szybami, aluminiowymi lusterkami i 17-calowymi felgami. Podobnie jest w środku – poza wysokiej jakości sprzętem audio, sygnowany logiem Bose, francuski producent umieścił aluminiowe nakładki na progi, szare szwy kontrastujące z ciemną tapicerką i wykończenia poryte czarnym lakierem.

Pod maską znajdziemy 2-litrowy diesel o mocy 150 KM. Seryjnie montowany w tym samochodzie jest napęd na przednią oś, zaś napęd 4×4 występuje jako opcja.

Koleos Bose Edition pojawi się we Francji w sprzedaży już w marcu. Będzie kosztować 29.400 euro, czyli około 130.000 zł.

r2