Pupila zestaw podróżny

Wybierając się w podróż z czworonożnym pupilem nie możemy zapomnieć także o jego potrzebach. Jedzenie i picie to takie podstawowe. Pomogą w tym eleganckie akcesoria.

Pisałyśmy już o tym, jak powinnyście przewozić zwierzęta i radziłyśmy jak sprawić, by podróże nie były dla nich męczarnią a jedną z rozrywek.

Podczas podróży, jednym z problemów są miski. Jedna do jedzenia, druga do picia. Trzeba je wozić, składać, pakować w torbę. Być może właśnie znalazłyśmy rozwiązanie 🙂 Eleganckie i designerskie.

Kuferek jest rozkładany i pokryty czerwoną skórą. Po prawej stronie woda, po lewej karma-rozkładana podwójna miska z metalowymi sprzączkami jest praktyczna. Kot oczywiście także zachwyci się takim oryginalnym pomysłem. Z emblematem z chromowaną metalową ramką. Śr.ok.20 cm, W ok.18 cm

W zestawie występuje z kocykiem. Wykonany z wytrzymałej mieszanki materiałów(60% bawełna/40% akryl): jest wysokiej jakości, miły w dotyku i łatwo się go czyści. Dookoła obszyty tasiemką. Nadaje się do prania w pralce w temp.do 30 st, można ją suszyć w suszarce. Ok. 100 x 150 cm.

Cena ok. 110zł. (dostępny w e-sklepach)