Polska premiera Mitsubishi Pajero Sport

W polskich salonach Mitsubishi można już składać zamówienia na limitowaną serię Pajero Sport. Auto z napędem na 4 koła, wyposażone jest w turbodoładowany silnik Diesla o mocy 178 KM i dostępne zarówno z automatyczną, jak i manualną skrzynią biegów.

Pajero Sport to prawdziwa gratka dla miłośników marki, którzy oczekują od auta dobrych właściwości terenowych oraz komfortu i bezpieczeństwa w codziennej eksploatacji. Projektanci pragnęli stworzyć auto, które dobrze prezentuje się w mieście i dodatkowo sprawia wrażenie niezawodnego poza ubitym szlakiem. Na zewnątrz muskularne, o dynamicznej sylwetce.

pajero-sport-1

W środku przestronne i komfortowe. Model oferuje możliwość wszechstronnej konfiguracji siedzeń, dając duże możliwości odnośnie przewozu osób i bagaży. Pojemność bagażnika Pajero Sport to 714 l. przy 5 osobach aż do 1813 l. przy złożonym drugim rzędzie siedzeń. Wśród elementów wyposażenia znajdziemy łatwą w czyszczeniu impregnowaną tapicerkę, wodoodporną podłogę bagażnika, klimatyzacja z nawiewem na tylną kanapę, chromowane, elektrycznie sterowane i podgrzewane boczne lusterka, radioodtwarzacz CD z wejściem AUX, relingi dachowe, stopnie boczne, zabezpieczenie przed śniegiem, podgrzewane przednie fotele i 3-ramienna kierownica pokryta skórą z funkcją sterowania audio.

pajero-sport-4

pajero-sport-5

Auto dostępne jest w dwóch wersjach cenowych:

  • Intense – z manualną skrzynią biegów – 138 tysięcy złotych
  • Intense Plus – w automacie – 160 tysięcy złotych

Dodatkowo można zamówić:

  • metalizowany lub perłowy lakier za 3 250 zł
  • skórzaną tapicerkę siedzeń za 5 000 zł

Źródło: Mitsubishi