Polscy celebryci wybiorą SUV-a czy raczej coupe?

0

Celebryci mogą dowolnie wybierać i przebierać w kwestii posiadanego samochodu. Duży, paliwożerny SUV? Żaden kłopot! A może mniejsze i jeszcze bardziej zrywne auto? Andrzej Chyra wybierze potężne Audi czy raczej wsiądzie do czegoś mniejszego? My już wiemy!

Doda

Doda – popularna polska celebrytka z powodzeniem prowadzi Audi Q7. Należy do mniejszości wśród artystek, które zdecydowały się prowadzić SUV-a. Jej Q7 jest jedną z najbogatszych wersji dostępnych na rynku, ma 240 koni mechanicznych, rozpędza się do 215 km/h, a spalanie ma na poziomie 9 litrów ON na 100 km. W sumie dość ekonomicznie jak na artystkę lubiącą rozmach.

audi-q7

Marta Żmuda – Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska usiadła za kierownicą Lanci Ypsilon. Przypominamy, że jest to samochód, który zwyciężył w konkursie THE BEST CAR 2011. Skromnie, ale ze smakiem i całkiem elegancko – zupełnie jak sama aktorka.

lancia-ypsilon

Anna Mucha

Anna Mucha z kolei zdecydowanie preferuje Mercedesy. Annę Muchę można zobaczyć w Mercedesie CL500, SLK250 czy cabrio Klasy E. Auta te nie należą do tanich i użytecznych . Ale pani Ania prezentuje się w nich znakomicie. No i z pewnością mieści się tam z dzieckiem, a przy okazji może podróżować w bardzo komfortowych warunkach.

mercedes-cl

Piotr Gąsowski

Piotr Gąsowski – polski aktor wybrał Porsche Carrera 911. 300 koni mechanicznych drzemiących pod maską musi brzmieć fantastycznie. I to powinno wystarczyć za jakikolwiek komentarz. W końcu Porsche to Porsche, przeczące teorii, że niemieckie samochody muszą być nudne.

porsche-911

Andrzej Chyra

Andrzej Chyra lubi auta sportowe, ale nie chce rezygnować z przestronnego wnętrza. Z pewnością dlatego zdecydował się na Mercedesa CLK, łączącego sportowe zachowanie z eleganckim wyglądem. Sądząc po wyglądzie raczej w nietuzinkowej wersji. Czyżby AMG?

mercedes-clk

Kuba Wojewódzki

Jak wiadomo Kuba Wojewódzki lubi sportowe auta. Najczęściej widywany jest w Ferrari 599 GTB Fiorano, w którym drzemie 620 koni, a do setki przyspiesza w 3,2 s. Ale jak podają portale lubiące newsy o celebrytach – „ostatnio kierował też Maserati Gran Turismo”. Cóż – najwyraźniej gdy już raz spróbuje się takich „zabawek” potem ciężko się powstrzymać.

ferrari-599-gtb-fiorano

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak, jak podaje onet.pl: „Widywany jest w Mazdzie CX7, Volvo S60R, Mercedesie CLS i Audi A6, a także kilku innych autach. Ilość jego samochodów jest proporcjonalna do ilości produkcji w których widujemy Karolaka. Wymienione samochody są warte od 150 tys. zł. A to pewnie ułamek jego gaży”.

mercedes-cls-63-amg

Borys Szyc

Borys Szyc – jak na jednego z najpopularniejszych polskich aktorów ma dosyć skromne wymagania. Do poruszania się po polskich drogach wybrał stosunkowo tani samochód – Toyotę RAV 4L. Może to i dobrze, w końcu po co rozwalać zawieszenie w luksusowych autach, kiedy wokół remonty, przebudowy, a i starych dziur nie brakuje..

toyota-rav-4l

Zbigniew Wodecki

Zbigniew Wodecki wybrał Audi A3 2.0 TDI. Zdecydowanie najskromniej z prezentowanych samochodów.2.0 TDI nie jest najmocniejszy, ale jazda audi A3 może dać dużo przyjemności. Ceny tego samcohodu zaczynają się od 100 tys. złotych.

audi-a3