Pogromca kurzu

Electrolux Ergorapido, bezprzewodowy odkurzacz kolumnowy z funkcją 2w1 to odpowiedź na wysokie wymagania konsumentek. Doceniamy go nie tylko za funkcjonalność, ale także za wrażenie czysto wizualne. Producent zaproponował klientkom ciekawą gamę barw produktu. Od mocnego różu, poprzez czerwień i pomarańcz do jaskrawej zieleni.

Ergorapido to odkurzacz kolumnowy wyposażony w moduł ręczny. Moduł duży wiruje i sprząta dom, a specjalnością małego jest wnętrze samochodu. Nas jako właścicielki aut cieszy to, że sprzęt łączy w sobie funkcje odkurzacza domowego i samochodowego. Mały kolega świetnie nadaje się do czyszczenia tapicerki auta, z łatwością zbiera włosy, włókna, kurz i okruchy. Przy okurzaniu dywaników i podłogi samochodu niestety trzeba się już trochę natrudzić. Jeżeli chcemy zabrać urządzenie w trasę, lepiej je naładować do pełna.

Według producenta bateria rozładowuje się po wyczyszczeniu 80 m2. My zdążyłyśmy odkurzyć mieszkanie o wymiarach 70 m2 i samochód bez żadnych przeszkód. Jedynym problemem okazało się to, że aby naładować moduł ręczny, trzeba z powrotem umieścić go w odkurzaczu kolumnowym. Tak więc zabierając urządzenie ręczny na wakacje, trzeba używać go oszczędnie. Z tego powodu produktu nie polecamy pedantkom, które obsesyjnie dbają o czystość. Korzystanie z niego dzień w dzień podczas tygodniowego urlopu szybko pozbawicie go mocy.