Pierwsze Yarisy już w Polsce!

0

Długo wyczekiwana nowa Toyota Yaris zawitała w końcu nad Wisłę! Wczoraj do Polski zjechało pierwszych pięć egzemplarzy kompaktowej Toyoty.

Samochody te będą w najbliższym czasie jedynymi egzemplarzami nowego Yarisa w Polsce. Pierwszy raz będzie je można oficjalnie zobaczyć w czasie Dni Otwartych we wszystkich salonach Toyoty w weekend 25-26 września. Pierwsze samochody zostaną dostarczone Klientom już w czasie Dni Otwartych.

Zapisy na najnowszy produkt japońskiej maki trwają w Polsce już od połowy lipca. Samochód zgodnie z oczekiwaniami cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Klientów, mimo że nie można go jeszcze zobaczyć u dilerów.

Najczęściej wybieranym modelem jest pięciodrzwiowy Yaris 1.33 w wersji wyposażeniowej Sol. Kolejne najbardziej popularne wersje to Prestige i Dynamic. Wszystkie zamówione do tej pory samochody wyposażone są w innowacyjny system Toyota Touch, obsługujący za pomocą 6-calowego ekranu dotykowego szereg przydatnych funkcji: kamerę cofania, Bluetooth do telefonu i odtwarzacza zewnętrznego, czy rozbudowane statystyki podróży.