Peugeot 2008 podwójnie nagrodzony w konkursie Twojego Stylu

W piątek w czasie uroczystej gali wręczenia nagród za Kobiecy samochód Roku Twojego Stylu Peugeot 2008 został jako jedyny model wyróżniony nagrodą aż w dwóch kategoriach.

Peugeot 2008 został wybrany przez jury konkursu Kobiecym Samochodem Roku 2013 miesięcznika Twój Styl w kategoriach Samochód Miejski, a także w kategorii Samochód z Wizją. Konkurs został zorganizowany przez redakcje Twojego Stylu już po raz siódmy.

Peugeot-2008-2

Peugeot-2008-3

Kategoria pojazdów miejskich w której jury doceniło Peugeot to od lat pole zmagań i olbrzymiej konkurencji producentów samochodów. Coraz bardziej zakorkowane ulice miast, kryteria ekonomiczne i ekologiczne przy zakupie samochodu, kierują zainteresowanie użytkowników na auta, które są wielozadaniowe i świetnie łączą zróżnicowane potrzeby. Crossover Peugeot 2008 został doceniony za kompaktowe wymiary i zwiększony prześwit  oraz atrakcyjny styl.

Nagroda za Auto z Wizją jest z kolei dowodem uznania za nowej koncepcji ergonomii deski rozdzielczej – Peugeot i-Cockpit, która stała się już znakiem rozpoznawczym najnowszej rodziny modeli Peugeot. I-Cockpit Peugeot 2008 to: kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi, podwyższona konsola środkowa oraz wielofunkcyjny ekran dotykowy.

Źródło: Peugeot