Odrobina luksusu…

0

Czas na chwilę relaksu… Zamknijcie na chwilę oczy i wyobraźcie sobie luksusowy jacht… Jacht ma komfortowe i przestronne wnętrze… Ma też koła… To nie żart… Otwórzcie oczy i przeczytajcie ten artykuł.

Luksusowy jacht? Rozumiem. Luksusowy samochód? Rozumiem. Ale żeby jacht a kołach? Tak, to nie pomyłka. Mercedes Viano Vision Pearl to właściwie democar niemieckiej marki, ukazujący, jak w luksusowy sposób można zagospodarować wnętrze dużego vana. Przy projektowaniu inspirowano się nowoczesnymi jachtami sportowymi. Efekt jest imponujący.

Tapicerkę Viano Vision Pearl w 100% pokryto biało-szarą skórą a podłogę drewnem. Na pokładzie zainstalowano listwy ozdobne z aluminium oraz system dźwiękowy Bang & Oluffsen, składający się z 18 głośników generujących łącznie moc 1320 wat. Pasażerowie Viano Vision Pearl do swojej dyspozycji mają też sieć W-LAN.

– Chcieliśmy pokazać, co można zrobić z Viano – powiedział Volker Mornhinweg, prezes Mercedes-Benz Vans. – To nie tylko zwykły van służący do przemieszczania się, to stylowy i ekskluzywny salon na kołach. Skonstruowaliśmy przestronny pojazd, który dodatkowo świetnie wygląda. Viano Vision Pearl to prawdziwa S-klasa wśród vanów.