Nowe akcenty stylizacyjne dla BMW X1

Jako pionier i w światowej skali lider rynkowy w klasie kompaktowych samochodów SAV i SUV segmentu premium, BMW X1 stało się synonimem radości z jazdy, wyrazistego designu i charakteru premium.

Jego pozycja ulegnie dalszemu wzmocnieniu, gdy na wiosnę 2014 ten kompaktowy model BMW X wjedzie na rynek z nową atmosferą kabiny dzięki szlachetniejszemu wykończeniu i nowym akcentom w karoserii oraz innowacyjnymi elementami wyposażenia. Oferta BMW ConnectedDrive zostanie uzupełniona o najnowsze, bazujące na internecie usługi, pozwalające połączyć nowoczesny styl bycia i życia oparty na ciągłej obecności w sieci z najnowocześniejszymi serwisami mobilnymi.

Szlachetnie wykończone i wyraziście uformowane wloty powietrza w przednim pasie nadają samochodowi jeszcze bardziej sportowy, mocny wygląd. Wśród elementów seryjnego wyposażenia znajdą się obecnie światła do jazdy dziennej. Nowością są ponadto trójwymiarowo uformowane alufelgi o średnicy 17 cali z serii designerskiej V. Paletę kolorów karoserii wzbogacił metalizowany lakier Lśniący Brąz.

Jeśli auto zamówimy z pakietem BMW xLine, BMW Sport Line lub BMW M Sport, szlachetną atmosferę kabiny podkreśli również miękki w dotyku materiał pokrywający daszek zestawu zegarów z podwójnymi przeszyciami. Wyjątkowy charakter osiągnąć można też, sięgając po opcjonalne listwy wykończeniowe w lśniącej czerni, koralowej czerwieni lub perłowego chromu. Listwa ochronna progu załadowczego ze szlachetnej stali to kolejny akcent premium dostępny w BMW X1.

BMW X1 jest i pozostanie liderem także w dziedzinie implementacji inteligentnego wykorzystywania internetu. Od wiosny 2014 r.

BMW X1 oferować będzie rozbudowany zakres usług ConnectedDrive: w połączeniu z systemem nawigacji dostępna będzie wciąż rozrastająca się paleta usług mobilnych, zintegrowanych z funkcjami samochodu poprzez oprogramowanie Apps – albo dzięki wbudowanej na stałe w aucie karty SIM, albo za pośrednictwem smartfonu użytkownika. Apps będą w przyszłości kompatybilne nie tylko z iPhonem, ale i smartfonami z systemem operacyjnym Android. Wśród nowych, dostępnych w BMW X1 usług, znajdą się m.in. Rozrywka Online i wirtualny analizator ECO PRO.

Źródło: BMW