Nissan znów łączy siły z Ministry of Sound

0

Kolejnym efektem współpracy Nissana z wytwórnią Ministry od Sound jest unikatowy i prestiżowy Juke, który powstanie w ilości tylko 3000 egzemplarzy.

juke-ministry-of-sound2

Kolejnym owocem współpracy Nissana z londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej, czyli Ministry of Sound, jest nowa limitowana edycja Juke. Samochód z emblematami Ministry of Sound będzie dostępny w całej Europie już od września, ale tylko w liczbie 3000 egzemplarzy.

Specjalnego Juke będzie można zamówić z dowolnym silnikiem i przekładnią z aktualnej oferty Juke. W gamie kolorów nadwozia znajdą się dwie barwy, odpowiadające firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowana czerń i pastelowa biel.

Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Całości stylizacji nadwozia dopełnia unikatowy emblemat Ministry of Sound.

juke-ministry-of-sound4

W środku Juke zwraca uwagę białą środkową konsolą, białym wykończeniem drzwi i białymi szwami na skórzanych fotelach, kierownicy i dźwigni zmiany biegów.

Wszyscy nabywcy Juke w edycji Ministry of Sound otrzymają również ekskluzywny pakiet muzyczny. W skład pakietu wchodzi biały Apple iPod touch 8 GB z plikami video i zdjęciami Nissana i Ministry of Sound oraz logo Nissana Juke i Ministry of Sound wygrawerowanymi na tylnej ściance oraz słuchawkami Ministry of Sound.