Nadmuchać fotelik?

0

Bezpieczeństwo naszych maluszków ponad wszystko! Szukając nowych rozwiązań natrafiłam na dmuchany fotelik. Czy takie cudo faktycznie może się komukolwiek przydać?

30 sekund dmuchania i voilà

Okazuje się, że jako nowoczesna kompaktowa mama z torebką bez dna, możesz w niej zmieścić nawet fotelik samochodowy. EasyCarSeat jest gotowy do użycia w zaledwie kilka sekund – wystarczy go nadmuchać, przypiąć pasami i w drogę. Nie ukrywam, że pomysł wzbudza wiele wątpliwości, jednak w przypadku, gdy często jeździsz taksówkami (a jak wiadomo mało który kierowca jest zaopatrzony w dziecięcy fotelik), rozwiązanie wydaje się być genialne.

Informacje z metki

Dmuchany fotelik przeznaczony jest dla dzieci ważących od 15 do 35 kilogramów, w grupie II i III. W testach został oceniony dość wysoko pod kątem czyszczenia, komfortu oraz prostoty obsługi. Co prawda, producent zapewnia nas, że nieprzeciętny wynalazek spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa USA i UE, jednak nie bądźmy naiwne. Nigdy nie będzie on tak bezpieczny, jak solidny, standardowy fotelik. Jeśli jednak chciałybyście go używać, polecam go jako alternatywę na krótkich trasach.

Fot. www.easycarseat.com