Nadchodzi nowy Nissan Micra

Nissan Micra 2013Nissan Micra został poddany szerokim modyfikacjom. Producenci przygotowali nie tylko zmianę nadwozia, ale również odświeżone wnętrze.

Micra otrzymała nowe rozwiązania technologiczne, nową konsolę środkową, tapicerkę, wykończenia oraz wejście Aux-in i port USB.

Klient ma możliwość wyboru opcji z nowym odbiornikiem radiowym i systemem nawigacji zarządzanym za pośrednictwem dużego ekranu dotykowego. Nadwozie dostępne jest teraz w dwóch nowych kolorach oraz z 15- lub 16-calowymi obręczami ze stopów metali lekkich.

Nissan Micra 2013

Wśród dodatkowych ulepszeń znaleźć można nowatorski system pomiaru miejsca parkingowego, wspierający kierowcę parkowaniu w ciasnych przy przestrzeniach oraz system I-Key, pozwalający wsiadać do auta i uruchamiać go bez użycia kluczyka. 

Nowa Micra posiada napęd na przednią oś i wyposażona jest w pięciobiegową ręczną skrzynię biegów w standardzie lub opcjonalnie przekładnie CVT.

Auto powstaje w czterech fabrykach rozlokowanych na całym świecie i sprzedawane jest w 56 krajach. Egzemplarze przeznaczone na rynek europejski produkowane są w Indiach. Pozostałe placówki znajdują się w Tajlandii, Meksyku i Chinach.

Nissan Micra 2013

Nissan Micra 2013

nissan-micra-2013-5

Źródło: Nissan