Motoryzacyjne święto w Poznaniu już niedługo!

0

W dniach 13-15 kwietnia 2012 r. na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – MOTOR SHOW 2012. Organizatorzy spodziewają się ok. 50.000 zwiedzających!

Targi motoryzacyjne w Poznaniu z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. W zeszłym roku teren MTP odwiedziło ponad 46.000 zwiedzających, w tym roku zaś organizatorzy spodziewają się ponad 50.000 miłośników motoryzacji!

Pierwszy dzień, piątek 13 kwietnia, zarezerwowany jest dla ekspertów, dziennikarzy i przedstawicieli mediów. Zaplanowano liczne premiery, a także spotkania i debaty poświęcone polskiej motoryzacji. Wieczorem zaś, podczas Motor Show Vip Night, odbędą się prestiżowe prezentacje luksusowym modeli takich jak Ferrari, Bentley, Aston Martin czy Lotus.

W sobotę targi zostaną otwarte dla szerokiej publiczności. Zwiedzanie będzie można rozpocząć już o godzinie 10. Każdy bilet w cenie 15 zł upoważnia do jednorazowego wejścia na teren targów. Bilet rodzinny (od trzech osób w górę) jest 5 zł tańszy. Dla dzieci do lat 3 przewidziane jest wejście bezpłatne.

Smaczkiem tegorocznych targów będzie AutoCity – miasto marek grupy Volkswagena. Na powierzchni 5.000 m2 w hali 3A zaprezentowanych zostanie aż 50 samochodów. Dodatkowo na zwiedzających będzie czekało wiele atrakcji m.in. prezentacje najnowszych technologii poprawiających bezpieczeństwo. Ponadto na specjalnie przygotowanym placu będzie można przekonać się m.in. jak działa system park assist, który niemal samodzielnie potrafi zaparkować samochód. Volkswagen przewidział także nagrody, a jedną z nich będzie samochód – Volkswagen up!.