Mitsubishi Pajero – super przyjęty w Polsce

Niedawno wprowadzony do sprzedaży model Mitsubishi Pajero Sport został entuzjastycznie przyjęty przez polskich klientów.

Zaledwie w tydzień po pierwszej dostawie tych samochodów do salonów i uruchomieniu specjalnej witryny internetowej www.pajerosport.pl,  z pomocą której można między innymi sprawdzić dostępność i zarezerwować wybrane auto oraz zamówić jazdę próbną, klienci kupili 39 spośród 150 sztuk limitowanej serii tego modelu. Kolejne 9 samochodów jest już zarezerwowanych przez internet.

Mitsubishi-Pajero-2Dobre opinie klientów Mitsubishi Pajero Sport zbiera między innymi za znakomity układ napędu na 4 koła Super Select 4WD, dający możliwość jazdy w trybie stałego napędu na 4 koła przy dowolnej prędkości na każdej nawierzchni, świetne parametry terenowe oraz komfort i funkcjonalność, uzyskane między innymi za sprawą przestronnego, komfortowego wnętrza. Limitowana seria Mitsubishi Pajero Sport jest w Polsce dostępna z turbodoładowanym silnikiem Diesla o  mocy 178 KM w 2 wersjach – z 5-biegową przekładnią manualną lub elektronicznie sterowaną, 5-stopniową, automatyczną skrzynią biegów INVECS-II z sekwencyjnym trybem sportowym. Polska to jedyny rynek w Unii Europejskiej, na którym można kupić ten model. Jak dotąd, najczęściej wybieraną przez klientów wersją tego auta jest specyfikacja Intense Plus AT (z automatyczną przekładnią) – tę wersję wybrało 32 spośród 39 nabywców.

Mitsubishi-Pajero-6Najpopularniejszym kolorem nadwozia okazał się czarny a zaraz za nim uplasowały się brązowy i grafitowy.Więcej informacji na temat tego modelu można znaleźć na nowej witrynie internetowej www.pajerosport.pl,  gdzie można obejrzeć wszystkie dostępne w Polsce konfiguracje i kolory, pobrać katalog a także dobrać zestaw terenowych akcesoriów, oferowanych w atrakcyjnej cenie i objętych 3-letnią gwarancją producenta.

Mitsubishi-Pajero-3

Mitsubishi-Pajero-4

Mitsubishi-Pajero-7

Mitsubishi-Pajero-8

Mitsubishi-Pajero-9

Źródło: Mitsubishi