Mężczyzna nie ucieknie

Aby korzystać z systemu Gepeto należy wyposazyć się w urządzenie z modułem GPS i GSM z aktywną kartą SIM (np.telefon HTC lub Nokia) i wykupić roczny dostęp(koszt 899 złotych), dzięki któremu będziesz mogła korzystać z internetowej aplikacji z mapami Google Maps.

Jak to działa?

Instalujesz aplikację Gepeto.pl na urządzeniach, które zawierają GPS z GSM może to być telefon, smartphone, lokalizator osobisty, lokalizator w pojeździe. Urządzenia wysyłają połączeniem GPRS informację o swoim położeniu, kierunku poruszania, prędkości i czasie na serwer Gepeto.pl. Aby, obserwować, gdzie znajduje się poszukiwana osoba logujesz się na swoje konto na Gepeto.pl z dowolnego miejsca na Globie. Na mapie Google widzisz w czasie rzeczywistym położenie i prędkość poruszania się monitorowanych urządzeń, a wraz z nimi osób i pojazdów, które te urządzenia mają ze sobą.

Kogo zainteresuje

Dzięki Gepeto pokażesz swoim klientom na interaktywnej mapie, gdzie aktualnie znajdują się Twoi pracownicy i pojazdy. Idealne rozwiązanie dla taksówek, najemców aut i łodzi, kurierów, dostawców pizzy, autokarów wiozących pociechy na wakacje za granicę i … dla zaniepokojonych żon…