Krokodyla daj mi luby!

Ilez to razy słyszałysmy, że kobiecy mózg jest tak skonstruowany, że kiepska orientacja w terenie i mylenie kierunków tonasza domena. Twierdzi tak większość tych wszystkich nieomylnych, którym zdaje się, że urodzili się nie tylko z kierownicą w rękach i etyliną we krwi, ale także mickrochipem odpowiadającym najnowszemu modelowi wypasionego GPS.

Ten sam mózg sprawia, że jeśli pojawia się problem – potrafimy znaleźć 1000 sposobów by zaraz sobie z tym poradzić. My przecież przyznajemy się, kiedy czegoś nie wiemy, pytamy. A kiedy ostatnio widziałyście faceta pytającego o drogę? Nie widzę… No właśnie… A przecież nie ważne jak, ale liczy się cel!

Z nową nawigacją Becker Z 100 Crocodile cel podróży jest praktycznie nieograniczony. Nawigacja dzięki specjalnej obudowie jest odporna na wilgoć. Sprawdzi się więc podczas jazdy samochodem, rowerem, motocyklem, czy podczas pieszych wycieczek. Obudowa wykonana jest ze specjalnej gumy imitującej skórę krokodyla sprawia, że urządzenie jest unikatowe a przy tym uniwersalne.

Będzie wyjątkowe dla tych z Was, które ponad wszelką wątpliwość kochają aktywne życie. Jeśli natomiast nawet do najbliższego sklepu jedziesz autem, szkoda kasy na taką navi. Chyba, że bardziej od aktywnego spędzania czasu kochasz gadżety 🙂

Nowatorskie rozwiązania

Zapomnij o „płaskich” ulicach wtopionych w zielone, albo szare tło bez wyrazu. Na wyświetlaczu tej nawigacji zobaczysz miasta oraz ukształtowanie terenu w wymiarze 3D. Poprawia to nie tylko wygląd semego panelu, ale także znacząco wpływa na orientację w terenie. Dzięki temu, jeśli ktoś tłumacząc Ci jak masz dojechać do danego punktu powie Tobie, że galerię handlową musisz minąć po lewej stronie, to na pewno się nie pomylisz. Przyda się też tryb dzień/noc, dzięki któremu w nocy możesz znacznie zmniejszyć liczbę kolorów i jasność wyświetlacza. O ile ta funkcja dostępna jest w znacznej większości dostępnych nawigacji, o tyle, kolejną pochwalić się nieliczne.

Poprowadzi rowerzystę w strugach deszczu

Z myślą o motocyklistach, czy rowerzystach, zapowiedź kolejnych manewrów odbywa się za pomocą idealnie widocznej strzałki nawigacyjnej, która dzięki swym rozmiarom będzie widoczna nawet w ekstremalnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych, np. w strugach deszczu. W Becker Traffic Assist Z100 nie zabrakło również użytecznych dodatków znanych i docenianych z innych modeli: asystenta pasa ruchu, który pomaga bezpiecznie wybrać odpowiedni pas na drodze wielopasmowej, realistycznych znaków drogowych oraz wizualnych i dźwiękowych ostrzeżeń o ograniczeniu prędkości.

Zawiera mapy

Austria, Andora, Albania, Belgia, Bośnia-Hercegowina, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Monako, Niemcy , Norwegia, Polska, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Marino, Serbia-Czarnogóra, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, UK, Watykan, Węgry, Włochy.

Bezpieczeństwo na trudnych trasach

Becker Crocodile wyświetla wysokiej jakości mapę, która zapewnia realistyczny widok ukształtowania terenu. Funkcja ta jest wyjątkowo pomocna w trakcie jazdy po górzystych terenach lub krętych drogach. W celu zwiększenia orientacji w mieście, budynki są przedstawione w trójwymiarze, natomiast te najbardziej charakterystyczne posiadają rzeczywiste kształty. Dotykowy ekran, intuicyjne menu oraz szybkie i łatwe wprowadzanie celu podróży to kolejne ułatwienia dla użytkowników.

Różnorodność zastosowań

W Becker Traffic Assist Z100 do wyboru są cztery typy profilu użytkownika: samochód osobowy, samochód ciężarowy, pieszy lub motocykl. Na szczególną uwagę zasługuje jednoczesne, graficzne przedstawienie alternatywnych tras. Funkcja ta znacznie ułatwia podjęcie decyzji, którą drogę wybrać. Ponadto, podawane są informacje o czasie podróży oraz odległości do celu. Podróżujący ma do wyboru 4 profile tras: szybką, krótką, optymalną oraz nowość -trasę łatwą, która uwzględnia najmniejszą ilość manewrów do wykonania.

Urządzenie nawigacyjne Z100 posiada również funkcję planowania trasy, co zdecydowanie ułatwia wytyczenie trasy w przypadku potrzeby odwiedzenia kilkunastu miejsc docelowych.

Dodatkową pomoc stanowi funkcja asystenta podróży. Jest to zestaw przydatnych w każdym miejscu na świecie narzędzi m.in.: krajowe kody telefonów, kalkulator, zegar uwzględniający czas na całym świecie.

Chwilę relaksu zapewnią uczestnikom podróży wbudowane gry komputerowe, odtwarzacz plików MP3 oraz Video, a także przeglądarkę zdjęć.

Za tego asystenta podróży zapłacicie ok. 1200 zł.