Megane do wygrania!

0

Wystarczy nakręcić krótki filmik, który będzie odpowiadał tematyce ‘Historie niezawodnej przyjaźni z Renault’ i umieścić go na stronie www.youtube.pl/renaultpl. Nagrodą główną jest Renault Megane Dynamique 1.5 dCi 110!

Film musi trwać 60 sekund i opowiadać historię związaną z samochodem Renault. Po nakręceniu należy go umieścić na dedykowanej stronie na YouTube. Praca może mieć formę klipu wideo, animacji, pokazu slajdów, prezentacji piosenki czy recytacji wiersza. Film należy umieścić między 1 września a 13 października 2011. By wziąć udział, musisz mieć ukończone 18 lat.

Dla ułatwienia, do 9 września w godzinach 8:00 a 20:00 w Pasażu Wiecha w Warszawie zostanie ustawiony specjalny samochód z kamerą, za pomocą której będzie można nagrać swój film oraz szybko i łatwo umieścić go na stronie konkursowej.

Przez pierwsze 6 tygodni prace oceniać będą internauci na stronie www.youtube.pl/renaultpl. Następnie do finału zostanie zakwalifikowanych 10 prac, które otrzymały największą liczbę głosów. W finale prace oceniać będzie specjalna Komisja Konkursowa, w skład której wejdzie między innymi Rafał Królikowski, wieloletni klient i ambasador Renault.

Główną nagrodą w konkursie jest Renault Megane w wersji Dynamique z silnikiem 1.5 dCi 110 z metalizowanym lakierem w kolorze Czarnym Etoile o wartości 78 890 zł brutto. Pozostali finaliści otrzymają vouchery o wartości 500 zł na zakup akcesoriów Renault.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPorsche z zamrażarki!
Następny artykuł2 miliony MINI!