Meble dla prawdziwej motomaniaczki

0

Uwielbiamy motoryzacyjne akcenty na naszych biurkach. Jeżeli małe samochodziki czy długopisy już Ci nie wystarczają, mamy ciekawą propozycję.

m4

Krzesła biurowe przypominające kubełkowe fotele wyścigowe nie są dziś już niczym nowym. Produkowane są na masową skalę, by właściciel mógł choć trochę poczuć się jakby siedział w prawdziwym wyścigowym ‘kubełku’. Intro-Automotive, firma, która swoją siedzibę ma w Californi idzie jednak o krok dalej.

Seria PitStop to meble, które w całości zbudowane są z elementów nawiązujących do motorsportu. W ofercie znajduje się zestaw składający się z foteli i biurka.

Oferta obejmuje dwa różne projekty krzeseł biurowych i w sumie trzy warianty kolorystyczne. Kształt foteli oczywiście dopasowuje się do naszego ciała. Krzesła te zawierają kilka ciekawych elementów, jak np. aluminiowa gałka od skrzyni biegów, która w rzeczywistości steruje mechanizmem regulującym wysokość fotela. Plastikowe kółka wyglądają jak prawdziwe alufelgi, zaś na podłokietnikach znajdziemy wzór bieżnika. W ofercie znajdziemy też biurko przypominające swoim kształtem sporych rozmiarów tylny spojler. W skład biurka wchodzą także m.in. systemy imitujące amortyzatory.

m2

m3