Mała czarna w aucie

Kilkanaście godzin w aucie, przyjemnie byłoby napić się świeżo zaparzonej kawy. Ta z termosu po godzinie już nie jest taka gorąca i taka dobra. Może wolałabyś napić się swojej ulubionej?

To gadżet dla miłośniczek ciepłych napojów, które dużo czasu spędzają za kółkiem. Samochodowy ekspres do kawy jest niewielki, wygodny w obsłudze i może nam zaparzyć kawę, taką jaką lubimy.

Kawę poproszę!

Za ekspres do kawy możemy zapłacić od 49 nawet do 330 złotych. Wszystkie ekspresy zasilane są z akumulatora poprzez gniazdo zapalniczki. Różnią się jakością wykonania, wyglądem oraz pojemnością. Przykładowo za samochodowy ekspres, który jednorazowo jest w stanie zaparzyć jedną filiżankę kawy zapłacimy około 90 złotych.
Za taki, który zaparzy ich osiem zapłacimy 330 złotych.

Za ekspres do kawy możemy zapłacić od 49 nawet do 330 złotych. Wszystkie ekspresy zasilane są z akumulatora poprzez gniazdo zapalniczki. Różnią się jakością wykonania, wyglądem oraz pojemnością. Przykładowo za samochodowy ekspres, który jednorazowo jest w stanie zaparzyć jedną filiżankę kawy zapłacimy około 90 złotych. Za taki, który zaparzy ich osiem zapłacimy 330 złotych.

W sześć minut

Ekspres samochodowy godny naszej uwagi powinien wyłączać się automatycznie po zagotowaniu wody lub gdy woda z niego wyparuje. Powinien również posiadać zabezpieczenie przed przegrzaniem. Standardowo na zaparzenie jednego kubka kawy przy zasilaniu 12V urządzenie potrzebuje około 6 minut. Pamiętajmy, aby urządzenie podczas pracy znajdowało się na stabilnym podłożu.

Miłośniczka herbaty

Jeśli podczas podróży częściej pijesz herbatę, może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie czajnik do samochodu. Niewielki, poręczny i podgrzewa wodę. Wystarczy tylko zalać herbatę i możemy delektować się gorącym napojem. Najtańszy czajnik kupimy już za 30 złotych, najdroższy kosztuje około 200 złotych.