Lancia kontynuuje współpracę z kinem

Nie od dziś Lancia promuje swoje samochody poprzez udział w filmach i wydarzeniach związanych z festiwalami filmowymi. Film „She was here” umacnia związek Lancii ze światem kina.

Na 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu „She was here”. Projekt sponsorowany jest przez Lancię, zaś jego scenariuszem i reżyserią zajął się Gabriele Muccino.

Ten krótki film stanowi integralną część projektu komunikacji Lancii, firmowanego przez sławnego włoskiego reżysera. Projekt ten obejmuje również serię reklam telewizyjnych, przedsięwzięć internetowych i wielotematyczną kampanię prasową. W swojej kampanii Lancia dokonuje współczesnej interpretacji włoskiego sposobu na życie, filozofii, która zachęca do czerpania radości z każdej chwili.

Film, inspirowany magiczną atmosferą rzymskiego, nocnego życia lat 50-tych i 60-tych, opowiada historię romansów amerykańskiego dziennikarza Roberto, w którego rolę wcielił się sycylijski aktor Francesco Scianna, i jego pierwszej prawdziwej miłości: amerykańskiej diwy Hilary Harris, odgrywanej przez Helenę Mattson. Tłem wszystkich wydarzeń jest ponadczasowe piękno Rzymu. Wydarzeniu nie mogły nie towarzyszyć nowe modele Lancii: Thema i Flavia. Przypomnijmy, że pierwsza z nich wraz z modelem Delta pojawiły się także w najnowszej produkcji Woody’ego Allena „Zakochani w Rzymie”.

lancia-filmy2

lancia-filmy3

lancia-filmy4