Carpooling czyli kobiety dla kobiet

Wybierasz się w dłuższą trasę, ale uważasz, że samotna podroż to żadna przyjemność? Teraz kobiety podróżują razem – dzięki serwisowi carpooling.pl.

Na czym polega działanie serwisu? Kierowca, który wybiera się w podroż i ma wolne miejsca w samochodzie, bezpłatnie publikuje ofertę. Pasażerowie kontaktują się bezpośrednio z kierowcą, który jedzie w tym samym kierunku i może ich podwieźć. Wszelkie ustalenia dotyczące wspólnego przejazdu, w tym przede wszystkim wysokość udziałów w kosztach, następują wyłącznie pomiędzy kierowcą a pasażerem.

Wstęp tylko dla kobiet

Specjalnie dla kobiet uruchomiono opcję „kobiety dla kobiet”. Kobieta publikująca informację o przejeździe, niezależnie od tego, czy jest kierowcą, czy pasażerem, może wyraźnie zaznaczyć w ogłoszeniu, iż chce podróżować wyłącznie w damskim towarzystwie. Poza tym, dodając ofertę przejazdu to kierowca decyduje o tym, kto będzie widział jego dane: wszyscy odwiedzający serwis czy tylko użytkownicy zarejestrowani.

W carpooling.pl publikować można zarówno oferty przejazdów krajowych, jak i zagranicznych – w bazie znajduje się 5 tysięcy miast w 45 krajach. Jeśli w danym momencie nie odnajdziemy interesującego nas przejazdu, możemy opublikować własne zapytanie lub skorzystać z funkcji powiadomień o nowych ofertach.