Kia i Mobilne Strefy Kibica

0

100 polskich miast i miasteczek odwiedzą Mobilne Strefy Kibica w trakcie Euro 2012. Kia jako jeden z pięciu partnerów projektu umożliwi kibicom oglądanie meczów ‘na żywo’.

kia2

FAN CITY TOUR to ogólnopolski projekt związany z Mistrzostwami Europy, którego celem jest organizacja 100 jednodniowych Mobilnych Stref Kibica w polskich miejscowościach nie pełniących roli miast – gospodarzy. Projekt realizowany będzie w okresie od 8 czerwca do 2 lipca, w dniach, w których będą odbywały się mecze.

Założeniem projektu jest, że w danej miejscowości, która zgłosiła akces do projektu, Mobilna Strefa Kibica FAN CITY TOUR będzie gościć przez jeden, ustalony wcześniej dzień. Zostanie zlokalizowana w atrakcyjnym punkcie umożliwiając mieszkańcom wygodny dostęp do wszystkich oferowanych punktów programu. Po zakończeniu swojego funkcjonowania Strefa pojedzie do kolejnego miasta. Czas rozstawiania Strefy wynosi 6 godzin, a składania – 3 godziny.

Jednodniowa Mobilna Strefa Kibica będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających w godzinach między 15.00 – 23.00. Wejście do Strefy będzie bezpłatne. Przygotowano bogaty program atrakcji dla każdego gościa Strefy, niezależnie od wieku i upodobań. Na osoby chcące aktywnie spędzić dzień czekają m. in. piłkarskie kalambury, konkursy: na komentatora sportowego, na wiedzę o piłce nożnej, o Polskiej Reprezentacji Narodowej, o motoryzacji, a także rywalizacja o najsilniejsze i najcelniejsze kopnięcie piłki na boisku pneumatycznym czy szkolenie z „makijażu kibica”. Na najbardziej romantycznych gości Mobilnych Stref Kibica FAN CITY TOUR czeka jedyna i niepowtarzalna okazja wzięcia Ślubu Kibica, czyli zawarcia legalnego związku małżeńskiego w stworzonej wspólnie z lokalnym urzędem stanu cywilnego strefie ślubów. Czekając na wieczorną transmisję na żywo z piłkarskich rozgrywek na dużym diodowym ekranie umieszczonym na ciężarówce, będzie można śledzić relacje ze studia TVP.

Organizatorzy przewidują, że Mobilne Strefy Kibica odwiedzi łącznie około 500.000 osób.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSTOP znaczy…
Następny artykułNiebezpieczny czerwiec