Jakie auto taki facet

0

Dla niej wszystko ma ukryte znaczenie. Bezbłędnie odgadnie charakter mężczyzny po obuwiu jakie nosi, a typ kobiety rozpozna po torbie. Autorka książki „Jak rozpoznać typ mężczyzny po jego butach? (How to Tell a Man by His Shoes?), Kathryn Eisman podpowiada kobietom, jakie sekrety mogą im zdradzić męskie samochody.

Jeśli jego samochód to:

Ferrari

Ten mężczyzna szuka kobiet takich jak jego auto: szybkich, zdecydowanych i pewnych siebie. Nie przeszkadza mu, że masz wysokie wymagania, ale uważaj nowe „modele” przychodzą do jego stajni regularnie.

Hummer

Takie auto może należeć tylko do człowieka, który ma się za Arnolda Schwarzeneggera. Niestety ten „terminator” walczy tylko i wyłącznie ze środowiskiem.

Toyota Prius

Ten mężczyzna lubi zielone – samochody i pieniądze. Ma nadzieje, że samochód zadziała na kobiety jak magnez. Może ma dwie natury: hippie i yuppie, ale zawsze jest w porządku.

MINI Cooper

Docenia europejską wrażliwość i styl, niestety ma aroganckie poczucie humoru. MINI man jest pewny swojej seksualności chyba, że auto ma kolor pastelowy… przyjaciółka to max. Z resztą nieważne, doceń jego pewność siebie i wyczucie stylu.

Toyota Corolla

Praktyczny, czuły i wiarygodny – nie oczekuj od niego torby GUCCI pod choinkę – bez złudzeń. Ten typ mężczyzny to po prostu szczęśliwy właściciel Corroli! Zakochasz się w nim ze względu na jego osobowość, a nie „dodatki”. Jeśli zaoferuje, że dowiezie Cię do domu wcześniej, możliwe, że jest dżentelmenem lub boi się godziny policyjnej 🙂

VW Golf

Ma wielkie marzenia i jest na dobrej drodze, żeby je zrealizować. Awans, ostra impreza – ten facet jest gotowy na wszystko, oprócz długotrwałych zobowiązań. Jest odpowiedzialny i można na niego liczyć, ale pragnie ciągłych zmian. Dodanie do Golfa GTI, działa tak jak dodanie Redbulla do wódki.

Pick-up

Nazwa mówi sama za siebie.

Taksówka

KPWA*, nie można na niego liczyć. Ma problemy z alkoholem lub nie chce się wiązać – nawet z samochodem. Tylko Ty możesz poznać jego sekret. Może auto ukrywa w garażu a razem z nim inną kobietę lub dobrze wie, że jedyny sposób, aby wylądować z Tobą na tylnym siedzeniu to posadzenie kogoś innego za kółkiem. Tak czy inaczej, to przebiegły diabeł.

Range Rover

Samotny mężczyzna na polowaniu. Upewnij się, czy ten osobnik nie ma obrączki na palcu a za przyciemnionymi szybami auta nie ukrywa dziecka. Odnosi sukcesy i przywykł do dominacji w swoim biurze i swojej sypialni.

Audi A4

Stabilny, rozsądny i potrafi docenić dobrą jakość. Wyjdź za niego.

*Kierowca pod wpływem alkoholu