Hotelowy apartament dla fanów Jaguara

Ten luksusowy apartament to nie lada gratka dla wszystkich oddanych i majętnych fanów Jaguara! Cena z dobę – jedynie 7875 dolarów!

Gdyby James Bond kiedykolwiek potrzebował noclegu w Londynie, z pewnością wybrałby apartament przy 51 Buckingham Gate Taj Suites and Residences. Od dziś to obowiązkowa pozycja na mapie najzagorzalszych fanów brytyjskiej marki.

Ten specjalny, aż 170 metrowy apartament urządzony został w stylu nawiązującym do marki Jaguar. Znajdziemy w nim dwie sypialnie z łazienkami, przestronny salon, dziedziniec, 10-osobową jadalnię i kuchnię. W jedną ze ścian wbudowano 42-calowy telewizor, który połączono z głośnikami przymocowanymi do sufitu i odtwarzaczem Blu-ray.

Znajdziemy tam także oprawione płaskorzeźby, historyczne zdjęcia Jaguara oraz najwspanialsze modele marki w skali 1:100. Przy projektowaniu wnętrza tego apartamentu swój udział miał także sam Ian Callum, guru design marki.

Cena za dobę to 7875 dolarów. Nie myślcie jednak, że płacimy tylko za nocleg. Nic z tych rzeczy. Do naszej dyspozycji 24 godziny na dobę pozostaje osobisty lokaj, zaś przed wejściem będzie na nas czekał model XJ, także do naszej dyspozycji. W cenie mamy także śniadanie…