Clio kupisz na…Facebooku!

Renault uruchomiło pierwszą w Polsce sprzedaż samochodów za pomocą aplikacji dostępnej na Facebooku. Na facebook’owiczów czeka 11 sztuk Clio w serii limitowanej Fans Edition.

Nietypowa sprzedaż ruszyła 14 października i potrwa trzy tygodnie. Clio Fans Edition zarezerwować można jedynie poprzez specjalnie przygotowaną aplikację dostępną na stronie www.facebook.com/RenaultPL. W ciągu 72 godzin od momentu złożenia rezerwacji z osobą zamawiającą skontaktuje się koncesjoner Renault w celu zawarcia umowy.

Clio to od lat najpopularniejszy samochód Renault w Polsce. Oferowany na Facebooku model to wersja 3-drzwiowa z silnikiem 1.2 75 KM. Kosztuje 42 900 zł. Wyposażony jest m.in. w

radioodtwarzacz CD MP3, klimatyzację regulowaną manualnie, skórzaną kierownicę z regulacją wysokości, fotel kierowcy z regulacją wysokości, przednie szyby i lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie, 4 poduszki powietrzne, system nawigacji Carminat TomTom oraz pakiet Look zawierający dodatkowo przyciemniane tylne szyby, 15″obręcze kół ze stopu metali lekkich i dodatkowe światła doświetlające zakręty.

Pamiętajcie, że oferta jest ograniczona i obejmuje jedynie 11 aut. Więcej szczegółów na www.facebook.com/RenaultPL.