Dwa wózki w jednym

dwa-wozki-w-jednym1

Twój starszy maluch czasem nie ma siły już iść dalej ale nie chcesz kupować podwójnego wózka, który zajmuje dużo miejsca i nie wszędzie nim wjedziesz? Już z jednym maluchem zazwyczaj taszczymy ze sobą sporo tobołków. W przypadku dwójki dzieci sprawa robi się jeszcze bardziej skomplikowane, zwłaszcza gdy starsze dziecko jest już na tyle duże, że samo drepcze, ale czasami buntuje się i nie chce iść dalej.

Składasz i rozkładasz

dwa-wozki-w-jednym1

Rozwiązaniem jest Buggypod, boczna dostawka dla starszego dziecka, którą montuje się do normalnego wózka (z gondolą / spacerówka). Jeśli potrzebujesz dodatkowe siedzenie rozkładasz je, gdy nie jest potrzebne – składasz. Buggypod umożliwia wygodne i bezpieczne przewożenie starszego dziecka bez konieczności kupowania podwójnego wózka. Jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do ok. 3 lat (dopuszczalne obciążenie to 20 kg).

Zamienisz w wózek

Dzięki specjalnym klamrom dostawkę Buggypod można łatwo dopasować do wielu rodzajów wózków dziecięcych (w tym do trzykołowych oraz bliźniaczych). W ciągu dosłownie kilku sekund możesz go łatwo rozłożyć, złożyć lub zupełnie odczepić od wózka (np. na czas jazdy samochodem). Buggypod wyposażony jest we własne kółko i sztywne połączenie z wózkiem, dzięki czemu prowadzi się go wygodnie i bez problemu pokonuje krawężniki i wyboje. Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia dziecku siedzenie z 5-punktowymi pasami oraz składany podnóżek. W razie potrzeby Buggypod można przekształcić w oddzielny trójkołowy wózek (po zakupienie Conversion Kit dla modelu IO)

dwa-wozki-w-jednym2

dwa-wozki-w-jednym3

dwa-wozki-w-jednym4