Czas na rower… od BMW

0

Słońce świeci coraz dłużej, a temperatura szybuje w górę. Pora sięgnąć po rower!

czas-na-rower-od-bmw4

Ścieżki rowerowe, chodniki i uluce staną się ciekawsze dzięki enegetycznym kombinacjom kolorystycznym wprost od BMW. BMW Cruise Bike and Mountainbike Enduro będą mieć zupełnie nowy design z ekscytującymi akcentami kolorystycznymi. Obok nich rower turystyczny Mountainbike Cross Country i BMW M Carbon Bike Racer. Nowe rowery obiecują mnóstwo zabawy dla każdego kierowcy, bez względu na przeznaczenie. Budowane przez ludzi kochających drogi i leśne ścieżki są alternatywą dla komunikacji miejskiej i świetnym pomysłem na spędzenie słonecznego weekendu.

Najlepsza technologia

Podczas tworzenia rowerów inżynierowie nie poszli na kompromisy. Dzięki temu możesz szczerze uśmiechać się podczas jazdy. W ramie nie zostały użyte żadne masowo produkowane komponenty. Świetna obsługa i duża możliwość konfiguracji daje maksimum komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Wszystko to łączy się z niezwykłym projektem. Część szprych jest jasnozielona dając rowerowi świetny wygląd, zwłaszcza gdy jest on w ruchu. Zielony kolor pojawia się jeszcze na siodełku. Reszta jest w kolorze czarnym z metalicznym połyskiem, co zapewnia wyraźny kontrast.

Ekscytujące i w ciekawych kolorach

2012 BMW Cruise Bike to unikalne zaproszenie do cieszenia się życiem na dwóch kółkach. Nawet w szare, deszczowe dni kolorowe rowery będą zdobić ścieżki i parki. Koła bezsprzecznie przyciągają wzrok: połączenie kolorowych szprych i kolorowej felgi zapewnia świetny wygląd. Nowe kombinacje kolorów – czyste srebro i świeży zielony, soczyste jagody i promienna pomarańczowy dają rowerom charakterystyczny wygląd. Istnieją także Rowery Rejs w modnym kolorze białym lub białym z niebieskimi akcentami.

Dopełnieniem w składzie BMW są rowery wycieczkowe 2012 BMW Touring Bike, uniwersalny, sportowy 2012 BMW Mountainbike Enduro, szybko poruszające BMW M Carbon Racer i Kidsbike dla najmłodszych kierowcóe.

Wszystkie 2012 Rowery BMW i ich wyposażenie są dostępne u wybranych dealerów BMW oraz pod adresem www.bmw-shop.com.

czas-na-rower-od-bmw2

czas-na-rower-od-bmw3

czas-na-rower-od-bmw5