Czas na Cabrio

m1

Mini prezentuje ostatnio specjalne wersje swoich samochodów co mniej więcej 2 tygodnie. Dziś przyszedł czas na Mini bez dachu.

m5

Jeszcze niedawno Mini prezentowało nam ciekawe wersje Bakerstreet i Bayswater. Dziś jednak Mini każe nam o nich zapomnieć, przedstawiając kolejną odmianę. Tym razem chodzi jednak o model bez dachu – Mini Cabrio.

Więcej luksusu

Wersja Highgate zawdzięcza swoją nazwę…a jakżeby inaczej, dzielnicy Londynu. Wszystko oczywiście w związku ze zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi, które odbędą się właśnie w stolicy Wielkiej Brytanii. Minii Cabrio Highgate będzie można kupić w następujących odmianach Cooper, Cooper S, Cooper D i Cooper SD. W stosunku do zwykłego Cabrio różni się przede wszystkim bardziej luksusowym i eleganckim wykończeniem. Pojawiło się także kilka nowych akcentów stylistycznych.

Debiut w Genewie

We wnętrzu dominuje ciemny kolor nazwany Dark Truffle – to brązowa skóra z niebieskimi wykończeniami. Podobna kolorystyka zastosowana została na zewnątrz – na brązowym lakierze pojawiły się niebieskie pasy. Mini Cabrio Highgate zadebiutuje podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Przypomnijmy, że najtańsza odmiana Mini bez dachu – Mini One Cabrio – kosztuje w Polsce 87.900 zł.

m2

m3

m4/p>