Chevrolet Trax podbije Europę?

chevrolet-trax

Trax dołączy do starszego brata – siedmiomiejscowego modelu Captiva – i razem stworzą reprezentacją SUV-ów Chevroleta. Trax to nowoczesny, wszechstronny i oszczędny kompaktowy SUV.

chevrolet-trax

W gamie jednostek napędowych tego modelu znalazł się turbodoładowany silnik benzynowy 1,4 l (140 KM), wolnossący silnik benzynowy 1,6 l oraz turbodoładowany silnik wysokoprężny o pojemności 1,7 l (130 KM).

Napęd na wszystkie koła dostępny będzie w wersjach z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1,4 l lub wysokoprężnym 1,7 l. We wszystkich wersjach wyposażonych w manualne przekładnie Chevrolet Trax oferowany będzie z system Start/Stop. Sześciobiegowa przekładnia automatyczna będzie za to dostępna w połączeniu z turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1,4 l lub wysokoprężnym 1,7 l.

Maksymalna przestrzeń ładunkowa Chevroleta Trax to 1.370 l. Oprócz tylnej kanapy dzielonej w stosunku 60/40, Trax został wyposażony w składany na płasko fotel pasażera siedzącego z przodu, co daje dodatkowe możliwości aranżacji wnętrza. W sumie samochód oferuje osiem różnych kombinacji ustawienia siedzeń.

Chevrolet Trax w bogatszych wersjach wyposażeniowych będzie oferowany standardowo z systemem Chevrolet MyLink. Multimedialny system MyLink wyświetla zawartość smartfona na wysokiej rozdzielczości siedmiocalowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym.

Czy Trax ma szansę odnieść sukces?