California zabierze Cię na wakacje

0

Volkswagen zaprezentował specjalną edycję modelu California, inspirowanej Multivanem Edition 25. Samochód będzie stanowił atrakcję na zbliżających się targach Caravan Salon w Dusseldorfie.

VW-California-Edition-2

California jest modelem powstałym na bazie uniwersalnego Transportera. Model wyróżnia się jasnym kolorem nadwozia, matowo-czarnymi wstawkami w bocznych częściach nadwozia oraz na przednim zderzaku, grillu, klamkach i przede wszystkimi dachu. Pojawił się także nowy wzór felg aluminiowych.

We wnętrzu dominuje jasny kolor wykończenia, co nadaje mu nieco prestiżu. Wnętrze jest maksymalnie przestronne, a najbardziej zmodernizowana została oczywiście górna część nadwozia, która umożliwia jej przekształcenie w praktyczny namiot, a więc miejsce do spania. Pojazd posiada także niewielki zlew i kuchenkę gazową oraz liczne schowki i półki.

California jest niestety samochodem, który do najtańszych nie należy. W Niemczech trzeba za nią zapłacić minimum 42.000 euro w wersji Beach Edition. Klienci, którzy zdecydują się na lepiej wyposażoną Comfortline Edition, będą musieli dołożyć dodatkowe 14.000 euro.

VW-California-Edition-1

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJazda prawie za darmo?
Następny artykułMandaty za granicą